Değerli Paydaşlarımız ve Sevgili OYAK Denizcilik ve Liman İşletmeleri A.Ş. Ailesi,

OYAK Denizcilik ve Liman İşletmeleri A.Ş., 25.10.2016 tarihinde kurulmuş olup o tarihten bugüne dek, Türkiye'deki denizcilik ve liman işletmeciliği konusunda müşteri odaklı bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.
Şirketimizin uzun vadeli hedefi ve hayali ise, gelecekte dünyanın en büyük ilk on denizcilik ve liman işletmeleri firmaları arasına girmektir.
Bu hedefi koyarken, bunun bize yüklediği sorumluluğun bilinci içindeyiz. Bu hedefi en kısa zamanda gerçekleştirmek için öncelikle liman işletmeciliği ve gemi acentelik hizmetlerinde Türkiye'nin öncü firması olmayı planlamaktayız. Ayrıca, denizcilik hizmetlerini de daha etkin bir şekilde uygulamak ve yaratıcı fikirleri kullanmak suretiyle geliştirmek istiyoruz.
Organizasyonumuzu ve alt yapımızı modern hale getirerek, değerli personelimizin azmi ve işbirliği ruhu, iş sağlığı ve güvenliğine verdiğimiz büyük önem, ortaklarımız, alt yüklenicilerimiz, beraber çalıştığımız yurt içi ve yurt dışı firmalarımız ile hep birlikte yaratacağımız sinerji bizim bu hedefe yaklaşmamızı sağlayacaktır.
Şirketimizin temel ilkesi; sağlıklı, güvenli ve çevreye sorumlu çalışma koşullarını yaratmak, şirket kaynaklarını rasyonel biçimde kullanmak ve bunları yaparken mevcut yasa ve uluslararası yönetmeliklere titizlikle uymaktır.
OYAK Denizcilik ve Liman İşletmeleri A.Ş. olarak her geçen gün kendimize artı bir değer katmamızı sağlayan, beklentileriyle bize yön veren tüm paydaşlarımıza ve bu yolda gayretle şirketimizin büyümesinde rol oynayan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Cem AYSEL

Otomotiv Lojistik Grup Başkanı

OYAK Denizcilik ve Liman İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Yukarı